Až 98% užívateľov si vyberá firmu zobrazenú na 1. strane v rámci Google výsledkov. Ste tam?

+421 917 736 905

Marketingové poradenstvo – konzultácie

Hľadáte outsourcing marketingového konzultanta alebo špecialistu, pretože máte pocit, že vyznať sa vo svete internetovej reklamy a v jej novinkách je už takmer nemožné? Tak tu ste na správnom mieste.

Konzultácia je pre vás vhodná, ak…

  • Počujete zo všetkých strán, že by ste mali robiť Facebook, Instagram, LinkedIn, Google reklamu a ďalšie marketingové kanály, ale neviete sa rozhodnúť, kde začať a čo má pre vás vlastne zmysel.
  • O reklamu sa vám už stará marketingová agentúra alebo freelancer, ale vy uvažujete o tom, či by sa to nedalo robiť ešte lepšie a efektívnejšie.
  • Ste odborníkom alebo marketingovou agentúrou, ale neviete si dať rady s pokročilými nastaveniami kampaní a podobne.

Kto sme?

Matej Tóth - Digitalman

Značku Digitalman založil Ing. Matej Tóth – Founder & CEO Digitalman, online marketingový konzultant a špecialista s bohatými viac ako 10 ročnými skúsenosťami s online marketingovými stratégiami, predovšetkým v zahraničí (AT,DE,UK, US) a na Slovensku.

V súčasnosti pod značkou Digitalman vystupuje niekoľko marketingových špecialistov, ktorí sa jednotlivo zameriavajú na marketingové stratégie, plány a manažment Google, Facebook, Instagram, Microsoft Bing a LinkedIn reklamy. Vedia zabezpečiť, laicky povedané, lepšie pozície vo vyhľadávači Google, ktoré sa prejavia najmä v náraste organických návštev webu.

Cenník marketingového poradenstva

Cena marketingovej konzultácie na slovenskom trhu sa pohybuje orientačne v intervale od 40 do 100 € / 60 minút bez  DPH.

Nakoľko marketéri v Digitalman pôsobia ako marketingoví experti – konzultanti pre Slovak Business Agency, je možné získať  10 hodín konzultácií úplne bezplatne. Táto skutočnosť predstavuje pre vás jedinečnú možnosť poradiť sa s expertom. V prípade vášho záujmu nás prosím kontaktujte.

Referencie

Prečítajte si viac o našich viac ako 10 ročných skúsenostiach a názoroch klientov na naše služby.