Až 98% užívateľov si vyberá firmu zobrazenú na 1. strane v rámci Google výsledkov. Ste tam?

+421 917 736 905

Marketingové poradenstvo – konzultácie

Hľadáte outsourcing marketingového konzultanta alebo špecialistu, pretože máte pocit, že vyznať sa vo svete internetovej reklamy a jej novinkách je už takmer nemožné? Tak tu ste na správnom mieste.

Konzultácia je pre Vás vhodná, ak:

  • Počujete zo všetkých strán, že by ste mali robiť Facebook, Instagram, LinkedIn, Google reklamu a ďalšie marketingové kanály, ale neviete sa rozhodnúť kde začať a čo má pre Vás vlastne zmysel?
  • O reklamu sa Vám už stará marketingová agentúra alebo freelancer, ale Vy ste si nie ist-á/-ý, či by sa to nedalo robiť ešte lepšie a efektívnejšie?
  • Ste odborníkom alebo marketingovou agentúrou, ale neviete si rady s pokročilými nastaveniami kampaní a podobne.

Kto som?

Matej Tóth - Digitalman

Moje meno je Ing. Matej Tóth a vystupujem pod značkou Digitalman, ktorú som aj založil.

Som online marketingový konzulant a špecialista s bohatými, 10 ročnými skúsenosťami s online marketingovými stratégiami, predovšetkým v zahraničí (AT,DE,UK, US) a na Slovensku.

Špecializujem sa na marketingové stratégie, plány a manažment Google, Facebook, Instagram, Microsoft Bing a LinkedIn reklamy. V neposlednom rade Vám viem pomôcť k ľudovo pomenovaným „lepším pozíciám vo vyhľadávači Google„, ktoré sa prejavia najmä v náraste organických návštev Vášho webu.

Cenník marketingového poradenstva

Cena marketingovej konzultácie na Slovenskom trhu sa pohybuje orientačne v intervale od 40€ do 100€ / 60 minút bez  DPH.

Nakoľko pôsobím ako marketingový expert – konzultant pre Slovak Business Agency, je možné získať  so mnou 10 hodín konzultácií úplne bezplatne. Táto skutočnosť predstavuje pre Vás jedinečnú možnosť poradiť sa s expertom. V prípade Vášho záujmu ma prosím kontaktujte.

Referencie

Prečítajte si viac o mojich 10 ročných skúsenostiach a názoroch klientov na moje služby.