Či už ste začínajúci podnikateľ, alebo online marketér a zakladáte svojmu klientovi nový účet,
zľavový kupón Google AdWords sa vám môže zísť. V článku vám vysvetlím jednoduchý postup, ako si kupón vygenerovať. Pozor, nie každý má na kupóny nárok!

75€ Google Ads kupón si môžete vygenerovať bezplatne aj sami

Váš zľavový kupón si viete vygenerovať na tomto linku. V skutočnosti to už dávno nie je žiadna tajná informácia. Ak si kliknete na časť Fakturácia v Google Ads Pomocníkovi, vysvetlenie o tom, ako kupón získať a vzápätí ho použiť, tam už nájdete nejaký ten piatok. Tieto kupóny vždy klientom odporúčam využiť – ich hodnotu môžete investovať do ďalšej inzercie a zvýšiť tak povedomie o vašej firme, či dokonca priamo zvýšiť predaje.

Kto každý môže použiť Google Ads kupón?

Zľavový kupón nie je určený úplne každému. Cieľom je najmä podporiť začínajúce účty v Google Ads (kedysi Google AdWords). Google vypúšťa počas roka niekoľko kupónov a na tie sa vzťahujú rozdielne podmienky, ktoré si treba pred uplatnením poriadne prečíťať.

Napríklad môžete dostať ponuku „Preinzerujte 25 €, získajte 50 €“. V takomto prípade získate kredit 50 € až po zadaní promo kódu do 14 dní od vytvorenia účtu a nasledovnom získaní kliknutí vo vašom účte v hodnote aspoň 25 €. Po preinzerovaní 25 € sa na váš účet do 31 dní pripíše kredit vo výške 50 €.

Pozor! Počíta sa len suma, ktorú miniete po zadaní promo kódu. Ak ste už predtým minuli 25 €, tie sa do ponuky nebudú započítavať.

Okrem toho, zľavy môžete použiť len v tej krajine, ktorej bol promo kód vygenerovaný. Takže ak je kupón viazaný na SR, nemôžete ho použiť na inzerciu kdesi v Ázii.

Chcete poradiť?

Ak sú pre vás Google kupóny alebo celkovo svet Google Ads ešte neznáme, neváhajte využiť bezplatnú konzultáciu. Rád vám poradím a nastavím vašu stratégiu tak, aby ste peniaze investovali do tých správnych kanálov.

Buďte o krok vpred 🥇

Získavajte novinky zo sveta online marketingu ako prvý.