Či už ste začínajúci podnikateľ alebo online marketér a zakladáte svojmu klientovi nový účet,
zľavový kupón Ads Google sa vám môže zísť. V článku vám vysvetlíme jednoduchý postup, ako si kupón AdWords vygenerovať. Pozor, nie každý má na kupón Google Ads nárok!

75€ Google Ads kupón si môžete vygenerovať bezplatne aj sami

Váše zľavové kupóny Ads si viete vygenerovať na tomto linku. V skutočnosti to už dávno nie je žiadna tajná informácia. Ak si kliknete na časť Fakturácia v Google Ads Pomocníkovi, vysvetlenie o tom, ako promo kód Google Ads kupón získať a vzápätí ho použiť, tam už nájdete nejaký ten piatok. Tieto kupóny vždy klientom odporúčam využiť – ich hodnotu môžete investovať do ďalšej inzercie a zvýšiť tak povedomie o vašej firme, či dokonca priamo zvýšiť predaje.

V roku 2020 Google kupón v hodnote 120€ ?

Áno, 120€ Google AdWords kupón môžete získať, ak sa rozhodnete nechať prácu s Vašou Google reklamou na nás. Dôvodom prečo je tak dobré urobiť sme sa venovali v prešlom článku. Každý náš klient ktorému bude založený Google Ads účet po prvý krát, získa automaticky bonusový kredit vo výške 120€. V prípade Váš záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Kto každý môže použiť Google Ads kupón 2021?

Zľavový kupón Google AdWords nie je určený úplne každému. Cieľom je najmä podporiť začínajúce účty v Adwords google (kedysi Google AdWords). Google vypúšťa počas roka niekoľko kupónov a na tie sa vzťahujú rozdielne podmienky, ktoré si treba pred uplatnením poriadne prečíťať.

Napríklad môžete dostať ponuku „Preinzerujte 25 €, získajte 75 €“. V takomto prípade získate Google kredit 75 € až po zadaní promo kódu do 14 dní od vytvorenia účtu a nasledovnom získaní kliknutí vo vašom účte v hodnote aspoň 25 €. Po preinzerovaní 25 € sa na váš účet do 31 dní pripíše kredit vo výške 75 €.

Pozor! Počíta sa len suma, ktorú miniete po zadaní Adwords promo kódu. Ak ste už predtým minuli 25 €, tie sa do ponuky nebudú započítavať.

Okrem toho, zľavy môžete použiť len v tej krajine, ktorej bol promo Google Ads kód vygenerovaný. Takže ak je promo kupón viazaný na SR, nemôžete ho použiť na inzerciu kdesi v Ázii.

Potrebujete poradiť?

Ak sú pre vás Google kupóny alebo celkovo svet Google Ads ešte neznáme, neváhajte využiť bezplatnú konzultáciu. Rádi vám poradíme a nastavíme online stratégiu tak, aby ste peniaze investovali do tých správnych kanálov.

Buďte o krok vpred 🥇

Získavajte novinky zo sveta online marketingu ako prvý.