Až 98% užívateľov si vyberá firmu zobrazenú na 1. strane v rámci Google výsledkov. Ste tam?

+421 917 736 905

Referencie

V online marketingu pracujem od roku 2011. Začínal som v roli Online Marketing Managera a pracoval pre rôzne zaujímavé spoločnosti:

  • 2019 – 2020 Quality Unit, LLC známy aj ako LiveAgent.com (worldwide) – Nastavenie SEO stratégie a online kanálov na celý svet s prioritou na USA, UK a DE.
  • 2018 – 2019 Kvant Lasers s.r.o. (worldwide) – Nastavenie SEO stratégie a online kanálov predovšetkým Google Ads a Facebook Ads na globálnej úrovni.
  • 2018 – 2018 Saturo Foods GmbH (AT,DE) – Nastavovanie online marketingových kanálov na celú západnú Európu s prioritou na Rakúsko a Nemecko.
  • 2018 – 2018 Digiline s.r.o. (SK) – Práca pre klienta Orange Slovensko a.s. kde som navrhoval a spravoval Facebook a Google Ads kampane.
  • 2014 – 2018 CEWE a.s. – FOTOLAB (AT,SK,SI) – Nastavenie a spravovanie digitálnych kanálov Google Ads, Bing Ads, Facebook Ads, najmä v Rakúsku a na Slovensku vrátate hĺbkovej ROI analýzy kampaní, SEO a návrhu landing pages. Spolupracoval som s kolegami v rámci CEWE skupiny v celej Európe.
  • 2011 – 2014 Generali poisťovňa, a.s., odštepný závod Genertel (SK) – Správa web stránky Genertel.sk a jej SEO optimalizácia, správa a návrh stratégie odosielania newslettrov vrátane manažmentu databáz.

Už niekoľko rokov pracujem ako freelancer a pracoval som alebo pracujem pre:

macbook analyses

Viac informácií vrátane priamych referencií  nájdete na mojom Linkedin profile.

view my linkedin profile

 

 

VYNIKAJÚCE
16 recenzie na
Julinka Hložek Grmannová
Julinka Hložek Grmannová
13. Apríl, 2021.
odporúča
Výborný prístup. Konečne niekto hovorí rečou klienta. 5 hviezdičiek!
Čítaj viac
Gustáv Ďurnek
Gustáv Ďurnek
12. Apríl, 2021.
odporúča
Doporučejem služby Mateja Tótha všetkými 🙌. Profesionálny prístup, riešenia na mieru znalosť problematiky a viditeľné výsledky už v prvých mesiacoch spolupráce.
Čítaj viac
Chiboub Hidbani
Chiboub Hidbani
10. Apríl, 2021.
odporúča
Vrelo odporúčam Digitalmana kvôli jeho profesionálnemu a individuálnemu prístupu. Super skúsenosť!
Čítaj viac
Karin Hurtaud
Karin Hurtaud
19. Január, 2021.
odporúča
Odporucam spolupracu s Digitalman-om na zaklade mojich pozitivnych skusenosti, profesionalneho pristupu a skvelych znalosti v online marketingu 👌
Čítaj viac
Monika Pokorná
Monika Pokorná
17. Apríl, 2020.
odporúča
Výborná spolupráca, profi prístup,Mateja určite vrelo odporúčam.
Čítaj viac
Michal Ochaba
Michal Ochaba
16. Apríl, 2020.
odporúča
Vďaka Digitalmanovi riešim efektívne svoj web a optimalizáciu pri vyhľadávaní. Odceňujem profesionálny prístup a ochotu riešiť problematické situácie. Rozhodne odporúčam pre spoluprácu. Michal Ochaba TOP GATES s.r.o. konateľ
Čítaj viac
Sofian Hidbani
Sofian Hidbani
16. Apríl, 2020.
odporúča
Vrelo odporúčam Digitalmana kvôli jeho profesionálnemu a individuálnemu prístupu. Môžem len odporučiť ďalej.
Čítaj viac
Martin HuHu
Martin HuHu
16. Apríl, 2020.
odporúča
Odporúčam služby od Digitalman.sk🍀 Začínajúce eshopy raketovo🚀 porastiete nahor. Pokročilé eshopy oceníte skúsenosť a presnosť s dátami 👨‍🏫📊, pre optimalizáciu a zvýšenie vašich výnosov💰.
Čítaj viac
Martina Langová
Martina Langová
27. August, 2019.
odporúča
S Matejom spolupracujem na viacerých projektoch a vždy som maximálne spokojná. Odporúčam jeho profesionálny pristúp, vždy dobre mienené rady a reálny posun v podnikaní vpred.
Čítaj viac
Barbora Koch
Barbora Koch
7. December, 2018.
odporúča
Matej je veľmi šikovný a špičkovo sa vyzná v online marketingu. Čo je však ešte dôležitejšie, úprimne mu záleží na klientoch - táto kombinácia je potom základom pre dobré výsledky a dobrú spoluprácu 🙂
Čítaj viac