Až 98% užívateľov si vyberá firmu zobrazenú na 1. strane v rámci Google výsledkov. Ste tam?

+421 917 736 905

"Marketing sa dá naučiť za deň, bohužial trvá celý život kým ho naozaj zvládnete". (Phillip Kotler)

Najdôležitejším aktívom marketéra sú jeho reálne skúsenosti s rôznymi typmi reklamných stratégií či reklamnými anomálií na rôznych trhoch.

Aby sa vedelo, že ste a čo ponúkate..

Našim cieľom je priviesť ku Vám užívateľov, ktorí vykazujú znaky nákupného úmyslu pre Vami ponúkané produkty alebo služby so zreteľom na efektívnosť vynaloženej investície do reklamy.

Kto sme?

Matej Tóth je zakladateľom a CEO úspešnej online marketingovej agentúry Digitalman. Svojej práci sa venuje už 15 rokov, pričom má bohaté skúsenosti nielen zo Slovenska a Čiech, ale aj z krajín ako sú: Rakúsko, Nemecko a Veľká Británia. Svojou odbornosťou a skúsenosťami v oblasti online marketingu je Matej rešpektovanou osobou v odvetví. Jeho prístup k práci je zameraný na kreativitu a inováciu, pričom jeho cieľom je vytvárať kampane ktoré prinášajú výsledky. Matej a jeho tím dokážu pomôcť svojim klientom s vytvorením účinných marketingových stratégií, ktoré sú prispôsobené ich konkrétnym potrebám a cieľom.

Matej Tóth CEO Digitalman

Naša jedinečnosť

Máme bohaté skúsenosti s pozíciou Online Marketing Managera. Vieme preto, čo je dôležité pre váš biznis a čo chcete reklamou dosiahnuť. Vieme sa vžiť do vašej situácie.

Neustále sa vzdelávame, o čom svedčí i naša participácia nakonferencii Search Marketing Expo & Conference SMX v Londýne.

Pracovali sme pre rakúsky Start-up, kde sme sa naučili dôležitosti plánovania aktivít a dôslednosti v dodržiavaní dohodnutých postupov.
Na nemeckom trhu sme sa naučili aktívne používať Google Shopping a Dynamický Remarketing v rámci Google a Facebook Ads.
V súčasnosti spravujeme PPC kampane na globálnej úrovni vrátane USA, UK či Nemecka.
Ako jedni z mála máme skúsenosť s vyhľadávacou reklamou cez Microsoft Bing Ads.
Hovoríme anglicky, nemecky, slovensky.
Nepoznáme výraz "nedá sa".

Našim cieľom je Váš prospech

Našim cieľom je podporiť rozvoj vášho podnikania, vďaka najnovším možnostiam sofistikovaného cielenia digitálnej reklamy.

Prečo si vybrať Digitalman.sk ?

Naše vedomosti z online marketingu sme zúročovali v rodinnej firme, kde sme sa naučili vysokej efektivite vynaložených investícií do reklamy. Tento princíp sme si tak osvojili, že ho automaticky uplatňujeme aj u ďalších veľkých i malých klientov.

Vaše požiadavky rieši vždy len skúsený senior expert.
Nepoznáme pojem fluktuácia zamestnancov.
Dbáme na návratnosť Vašej investície do reklamy.
Je pre nás dôležíté aby ste boli spokojní s našou prácou.
Poskytujeme extra know-how.

“If you build it… you may still need Google AdWords.”