Ak povieme, že práca v kreatíve znamená, že nikdy nepocítite, čo je to nuda, určite nebudeme ďaleko od pravdy. Aj vy pracujete v jednom zo segmentov online marketingu? Určite to dobre poznáte. Sústrediť sa na rozpracované projekty, byť inovatívny, kreatívny, vybudovať brand, nastaviť persóny, byť dobrý v organike a mať fungujúce kampane, reportovať klientovi a sledovať pritom všetky zmeny a trendy je náročná úloha. Možností je dnes neúrekom, ale odtrhnúť sa od rozpracovanej úlohy a Googliť najčerstvejšie novinky chce dobrú organizáciu práce a možno aj sebazaprenia. Určite oveľa zaujímavejším spôsobom, ako zostať v obraze je navštíviť jednu z marketingových konferencií, ktorých sa v Európe koná neúrekom. Mnohé z plánovaných pravidelných podujatí rozšírili možnosti aj o formu online, zúčastniť sa ich môže takmer každý.

Prehľad marketingových konferencií v EU

Podujatie
Dátum konania
Miesto konania
Marketing RULEZZ
23.11.2021
Bratislava
Czech On-line Expo
16-17.02.2022
Praha
iGB Affiliate London
02-05.02.2022
London
Digital City Festival
07-11.3.2022
Manchester
Search Marketing Expo (SMX)
16-17.3.2022
Mníchov
BrightonSEO
07-08.4.2022
Brighton
Digital Olympus
22.4.2022
Belegrade
Rheinwerk Online Marketing Konferenz
03-05.05.2022
Kolín
Digital Marketing Live
02.06.2022
Amsterdam
DigiMarCon Europe
08-09.9.2022
Amsterdam
DMEXCO
21-22.9.2022
Cologne
Marketing Bussiness Summit
01-02.12.2022
Miláno

Najväčšia marketingová konferencia na Slovensku: Marketing RULEZZ 2021, 23. november 2021

Nepremeškajte šancu a navštívte najnadupanejšiu marketingovú konferenciu ešte tento rok priamo v hlavnom meste. V bratislavskej Starej tržnici sa 23.11.2021 totiž bude konať Marketing RULEZZ.

Podujatie, na ktorom budete mať šancu stretnúť také osobnosti, ako obsahového kráľa slovenskej marketingovej scény Filipa Kunu, Juraj Pobiecky z Isadore príde porozprávať o globálnych kampaniach v časoch covidových a CEO Zľavomatu, Aleš Mlátilík vám povie, ako sa starať o značku v čase pandémie. A to nie je všetko. Čakajú vás zaujímavé workshopy, dozviete sa, či majú ženy miesto na slovenskej marketingovej scéne a mnoho ďalšieho.

marketing rulezz

Zdroj: www.marketingrulezz.sk

Czech On-line Expo, Praha (CZ), 16-17. február 2022

Najväčší český e-commerce festival, ktorý pozostáva z 15 konferencií na rôzne témy. Tešte sa na bohatý program z oblasti seo, analytiky, stratégie a e-mail marketingu a skvelých rečníkov z online prostredia. Budete si môcť vypočuť Martina Zahuraneca, spoluzakladateľa najväčšieho e-shopu  s očnou optikou v strednej a východnej Európe – Eyerim, CEO  GymBeam Dalibora Cicmana, ktorý porozpráva o riadení e-commerce pomocou dát a Samuela Ondrišáka z ui42 o expanzii e-shopov a mnohých ďalších.

online czech

Zdroj: https://www.facebook.com/swisspointeu/

iGB Affiliate London, Londýn (UK), 2-5. február, 2022

iGB Affiliate London je najväčšia iGaming Affiliate medzinárodná udalosť. Či už hľadáte najnovšie SEO trendy, novinky o regulácii v tomto odvetví, novinky o nových trhoch, alebo produkty vo všetkých herných sektoroch – toto je ideálne miesto pre vás. iGB Affiliate London vám prináša dynamickú platformu na diskusiu, učenie sa a predovšetkým spojenie s veľkým množstvom odborníkov špecifických pre daný sektor, ktorí vám môžu pomôcť posunúť vaše podnikanie na vyššiu úroveň.

Digital City Festival, Manchester (UK), 7-11. marec 2022

Séria marketingových prednášok, ktorá vám ukáže, ako sa stať lídrom v digitálnom marketingu. Úvodný deň podujatia sa stretnú vplyvné osobnosťami z marketingovej branže, široká verejnosť a novinári a predstavia sa hlavné body nastávajúcich dní. Hostia budú počuť popredných rečníkov a pritom si môžu vychutnať čaj, kávu a drobné občerstvenie.

V nasledujúcom festivalovom týždni budú mať možnosť navštíviť Digital City Expo – expozíciu  všetkého, čo digitálny marketing zahŕňa. Tento priestor je miestom stretnutí významných technologických, marketingových a mediálnych spoločností. Načrie sa do tém ako budúcnosť žien vo vedení digitálneho marketingu, kybernetická bezpečnosť a globálna pandémia, či kontroverznej témy ako zmysluplne osloviť LGBT komunitu a retrospektívne sa pozrie na top trendy z roku 2021.

digital city festival

Zdroj: www.digitalagencynetwork.com

Search Marketing Expo (SMX),Mníchov(DE), 16-17. marec 2022

SEO je jednou z najpodstatnejších a najväčších oblastí online marketingu. Ak chcete vybojovať svojim zákazníkom zaujímavé pozície, musíte byť stále v obraze a mať neustále prehľad o novinkách a aktualizáciách Google. Neplytvajte časom a peniazmi a učte sa od profesionálov. SMX každoročne pomáha tisíckam SEOčkárov a markeťákom uspieť v divokých vlnách konkurencie, ktorá sa tiež usilovne snaží o prvé priečky. Čaká vás množstvo prednášok, školení a užitočných rád od tých najpovolanejších.

smx konferencia 2022

Zdroj:  www.marketinglandevents.com

BrightonSEO, Brighton (UK), 7-8. apríl 2022

Pre všetkých, ktorí sa angažujú v SEO oblasti, ale aj PPC špecialistov je určená marketingová konferencia v Brightone (BrightonSEO). Jej návštevníci sa môžu tešiť na sériu školiacich kurzov a najlepších rečníkov vo svete organického vyhľadávania. Pre jednoduchú orientáciu v programe konferencie si organizátori pre účastníkov pripravili aplikáciu, kde si môžu všetky nadchádzajúce udalosti sledovať a nestratiť tak prehľad. Pripravená je aj online verzia a to v dátume 21-22. apríla 2022.

Digital Olympus, Belegrade (RS), 22. apríl 2021

Digital Olympus je konferencia určená pre profesionálov z oblasti digitálneho marketingu. Stretnú sa na nej najlepší odborníci z celého sveta a to najmä  SEO, Linkbuilding, PPC, marketing sociálnych médií, obsahový marketing a digitálne PR. Táto udalosť je navrhnutá tak, aby poskytla najefektívnejší prehľad v najnovších trendoch a zároveň poukázala na overené techniky a postupy. Jej tvorcovia si plne uvedomujú neustálu zmenu v tomto segmente, na čo v rámci konferencie budú reflektovať prostredníctvom pestrého programu.

digital olympus

Zdroj: www.digitalagencynetwork.com

Rheinwerk Online Marketing Konferenz, Kolín (DE), 3-5. máj, 2022

Rheinwerk Online Marketing Konferenz predstaví nové stratégie, techniky a trendy pre všetkých marketérov, ktorí chcú mať prehľad. Môžete si vybrať, či chcete vidieť jednotlivé prednášky, alebo sa zúčastniť diskusií a ponoriť sa hlboko do zaujímavých tém. Nebojte sa, nič vám neujde, všetky prednášky vám doručia na videonosiči až domov.

Digital Marketing Live, Amsterdam (NL)2. jún, 2022

Stratégia, diskusie, reklama, analytika, sociálne siete. Informáciami a novinkami nabitý Digital Marketing Live môžete zažiť 2 júna v Holandsku. Ako vraví jeden zo sloganov tejto konferencie, je určená pre všetkých zvedavých a ambicióznych marketingových a mediálnych profesionálov.

DigiMarCon Europe, Amsterdam (NL), 8-9. september, 2022

Chcete byť úspešní v digitálnom marketingu? Nenechajte si ujsť DigiMarCon Europe, Čo vás počas dvoch dní v Amsterdame čaká? Vypočujete si top rečníkov, získate prehľad o najnovších trendoch v online, účinných stratégiách a pri troche šikovnosti získate množstvo užitočných kontaktov. Pre koho je konferencia určená? Pre všetkých markeťákov, SEOčkarov, PPCčkarov, copywriterov ale aj pre tých, ktorí chcú jednoducho posunúť svoje podnikanie na vyšší level.

digital marketing europe

Zdroj: www.digimarconeurope.com

DMEXCO, Cologne (DE), 21-22. september, 2022

Navštívte jednu z najprestížnejších európskych marketingových konferencií a určite neoľutujete. Čaká vás networking s kľúčovými hráčmi v online priestore, mediálni profíci a technologický priekopníci. Vzdelávanie, inšpirácia a získavanie nových biznis partnerov.  Informácie z oblasti digitálu dostanete prostredníctvom množstva seminárov a diskusií. Ak sa aj vy snažíte odkrojiť si kúsok z marketingového koláča a dosiahnuť zaujímavé výsledky, potom je táto konferencia práve pre vás.

dmexpo

Zdroj: www.dmexpo.com

Marketing Business Summit, Miláno (IT), 1-2. december, 2022

Horúce a vždy aktuálne témy ako SEO a content, analytika, e-commerce, motivácia a mnoho  ďalšieho vás čaká na Marketing Bussiness Summit v Miláne. Táto konferencia svetového mena je určená pre marketingové agentúry, odborníkov z marketingovej branže, ale aj pre podnikateľov, ktorí chcú posunúť svoj biznis  a pochopiť ako to celé funguje, vývojárov a adminov.

marketing business summit

Zdroj: www.mbsummit.it

Získajte vstupenky na marketingové konferencie v rámci EÚ zadarmo, ak podnikáte

Ste podnikateľ do 3 rokov od začiatku podnikania a spĺňate definíciu malého a stredného podniku? V tom prípade máme pre vás malý TIP. Sledujte pravidelne zverejňované výzvy na stránke Slovak Business Agency a využite možnosť prefinancovania vstupeniek na medzinárodné podnikanie konajúce sa v rámci EU v maximálnej dĺžke konania 5 dní.

 

Čo budete musieť splniť?

Našli ste si medzi nadchádzajúcimi udalosťami tú svoju? Veríme, že áno. Rozšírte svoje vedomosti z oblasti online marketingu zaujímavou formou, získajte sieť nových kontaktov a zažite marketing tak trochu inak.

Error: Your requested Widget "Mailchimp Sign-Up form" is not in the "Widgets for Shortcodes" sidebar